הולנד לילדים

מתעניינים בטיול מעניין למשפחה באירופה? למה שלא תנסו את הולנד?

באתר אמסטרדם בכיף תוכלו למצוא המון מידע על טיולים ונופש בהולנד ובירתה אמסטרדם, כל המידע הכי מעניין מחכה לכם כאן באתר.

הולנד היא מדינה אהובה על ילדים במיוחד מפני שהיא אוהבת ובמקבלת אותם בזרועות פתוחות עם הרבה אטרקציות שמיועדות במיוחד לילדכם {טוב, גם בשבילכם…}. בהולנד תמצאו הרבה מאוד אתרים ופעילויות ולכן חשוב לתכנן מראש את המסלול ולהתאים אותו לרצונות הקטנים.

הולנד לילדים מתאימה במיוחד בקיץ כאשר מזג האוויר מאוד נוח והשמש שוקעת מאוחר ונותנת יום ארוך ומלא של כיף.

אטרקציות מומלצות לילדים:
סירת בחתולים – בית סירה המשמש בית אימוץ לעשרות חתולים המאוד שמחים לקבל אורחים קטנים לפינוקים וליטופים, המקום נקרא פוזנבוט והכניסה חינם.
מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו – מוזיאון המציג בובות שעווה בדמויות מפורסמים מכל הזמנים. כיף לסייר ולהצטלם בכל גיל.
גן החיות ארטיס – מתחם גדול המציג חיות מכל העולם ומכיל גם פלנטריום, אקווריום, מוזיאון זואולוגי ומוזיאון גיאולוגי. אזורי המחייה של החיות מיוחדים מאוד.
מוזיאון המדע והטכנולוגיה "נמו" – מוזיאון המציע סיור פעיל עם הפעלות והסברים על תופעות טבע והתפתחויות האלקטרוניקה והחשמל. מציע גם תצפית מהגג.
מוזיאון הטראם – מוזיאון חביב ביותר של החשמליות המציע נסיעה בחשמליות היסטוריות עם עצירות במוזיאון היערות ובחוות מייזריכט, ביערות אמסטרדם.
כיפת התעופה בסכיפול – מקום המיועד להצגת היסטוריית התעופה מכל הסוגים. ישנה אפשרות גם להיכנס לתא הטייס ולנסות סימולאטורים.
בית הקפה לילדים – מקום המעוצב בשילוב סיפורי ילדים הנותן להם לפעול כמו מבוגרים ולתפעל את בית הקפה בכל התפקידים.
TunFun פארק שעשועים מקורה – נמצע מתחת לאדמה ומתאים לימים סגריריים. מציע קירי טיפוס, מגלשות, טרמפולינות, בריכות כדורים ועוד.

אם אתם צריכים המלצות נוספות על טיולים בהולנד אנחנו נשמח לעזור לכם עם מדריכים רבים וטיפים שימושיים לטיול מהנה במדינה כתומה ומיוחדת, טיול מהנה!

Comments are Closed