אטרקציות פופולאריות באמסטרדם

אמסטרדם, היא אחת מאתרי התיירות הפופולאריים ביותר בעולם. מיליוני תיירים מגיעים אליה מידי שנה, על מנת ליהנות מהקופי שופס, מוזיאונים לאומנות קלאסית ומודרנית, מוזיאונים לספנות, מוזיאונים לסקס, מוזיאונים לתרבות היהודית, תיאטראות גני חיות מרשימים, פארקים לאומיים מרהיבים ועוד שלל אטרקציות מכל צבעי הקשת שהופכים את החופשה שלנו לחוויה מרתקת ומעשירה מכל הבחינות האפשריות.

אטרקציות ואתרי תרבות מפורסמים
באמסטרדם תוכלו ליהנות ממבחר עצום של מוזיאונים מרתקים וייחודיים המושלמים עבור כל גיל ואופי. מוזיאון הספנות, אחד המוזיאונים הייחודיים בעולם כולו מכיל בתוכו אוסף מרשים של כלים ימיים ביניהם תוכלו להתרשם מכלי נשק ימיים, חמש מאות סוגים שונים של דגמי אוניות וספינות מרשימות, תרשימים של אוניות, יצירות אומנות ועשרות דגלים מרהיבים. מוזיאון הסקס, למבוגרים בלבד הוא המוזיאון שמושך אליו את רוב הצעירים בחיפוש אחר אטרקציות ואומנויות מעולם הסקס ביניהם תוכלו למצוא יצירות אומנות פלסטיות, צילומים וקטעי וידאו שעוסקים בעיקר סביב נושא החושניות והאהבה בין בני האדם. מוזיאון ון גוך, המוזיאון מוקדש לאחד מהאומנים המפורסמים המיוסרים והמשפיעים ביותר על עולם האומנות, שרק אחרי מותו זכה להכרה אשר הגיעה לו כבר בחייו. המוזיאון מהווה מהן יומן חי של התפתחותו בו ניתן להתרשם מתצוגה כרונולוגית של ציוריו, באמצעותם ניתן להתרשם מהתקדמותו וההתפתחות המרתקת שעבר, עד להגעתו לדרגת אומן.

אטרקציות בעלות זיקה יהודית
באמסטרדם ניתן להתרשם משלל אטרקציות בעלות זיקה יהודית, המפורסמת והמשמעותית ביותר היא כמובן בית אנה פרנק. המקום בו אנה פראנק התחבאה אם משפחתה במהלך שנות המלחמה, עד שבעצם תפסו אותה הפך למוזיאון בו הילדים יוכלו להתרשם ולנסות לדמיין כיצד חיה באותו זמן בלי פייסבוק, האח הגדול, מכונות קפה או כל קשר מהעולם כאשר היא כל הזמן חוששת מהנצים שיכולים לבוא ולתפוס אותה. החדרים בו שהו אנה ומשפחתה מתוחזקים ונשמרים במצבם המקורי, על מנת להמחיש לנו מבחינה ויזואלית למרות שמה שנשאר במקום אחרי הפשיטה הנאצית כוללים רק מספר חפצים ומסמכים שנשארו ושרדו את הפשיטה.

מוזיאון התנ"כי, כשמו כן הוא, מהווה מוזיאון המושתת כולו על התנ"ך וכולל בתוכו שלל פריטים ארכיאולוגיים מתקופתו. בין הפריטים ניתן למצוא חפצי אומנות ממצריים הקדומה, מתקופת חרוד, מתקופת שלומה המלך ועוד שלל ממצאים דתיים של נוצרים ויהודיים. במוזיאון התנ"כי ניתן למצוא מייצגים מרשימים הלקוחים מסיפורי התנ"ך, כאשר המרכזי והמרשים מבין כל המייצגים הוא בית המקדש וארון הברית. אמסטרדם מהווה אטרקציה עבור חיילים משוחררים, צעירים שלקחו פסק זמן לפני שהם עומדים להצטרף למרוץ אחר משרות הייטק נחשקות, זוגות שמעוניינים בירח דבש רומנטי או משפחות המחפשות מקום מרתק כדי להעשיר את תרבותם של הילדים.

אמסטרדם מהווה חופשה מושלמת שמספקת לנו שלל אטרקציות מרתקות שמותירות בנו טעם לעוד וגורמות לנו לחזור למחוזותיה גם בשנה הבאה.

Comments are Closed