פארקים מומלצים באמסטרדם

באמסטרדם תוכלו ליהנות משלל ריאות ירוקות, אשר מספקות לכם סוג של אסקפיזם מהעיר המודרנית. באמסטרדם, ישנם שלל פארקים ענקיים, בהם תוכלו ליהנות ממנוחה, שיזוף, משחק עם הילדים, טיול בין מדשאות ירוקות, עצים וגינות עם פרחים מטופחים. חלק מהפארקים נמצאים בעיר וחלק מהם נמצאים בקצה שלה, כאשר ניתן להגיע אליהם בקלות, על ידי החשמלית או על ידי נסיעה על האופניים המפורסמות של אמסטרדם.

הפארקים המפורסמים באמסטרדם
אם אתם רוצים לשלב טיול בפארק וליהנות גם מביקור במוזיאון, כדאי שתלכו לפארק Museumplein. פארק זה ממוקם ליד מוזיאון ואן גוך, אליו תוכלו להגיע בקלות על ידי שלל קווים של חשמליות מכל רחבי העיר. אחרי ביקור במוזיאון ואן גוך, בו תוכלו ליהנות משלל יצירותיו המפורסמות יותר או פחות, תוכלו ליהנות מי פיקניק ומנוחה בפארק הסמוך. הפארק מרהיב ביופיו וכולל שלל פעילויות בהן ודאי תיהנו. בין הפעילויות השונות תוכלו ליהנות מהחלקה על הקרח, שחייה בבריכה, משחקי כדור במגרש והופעות אשר לרוב מתרחשות בחגים הלאומיים.  פארק מפורסם נוסף, הוא פארק וונדל Vondelpark, אשר נחשב לאחד הפרקים הכי גדולים באמסטרדם.

בו תוכלו ליהנות ממרחבים אינסופיים של דשא ירוק, אינספור משחקיות, גן ורדים מרשים, בריכה המותאמת לילדים קטנים, אגם קסום ושלל תעלות. בפארק תוכלו ליהנות ממנוחה, תכנון תוכנית עסקית, משחק, רכיבה על אופניים וטיול בין השבילים הסלולים, ביקור במוזיאון הקולנוע וצפייה בשלל הופעות הכוללות הצגות תיאטרון, ריקודים והופעות מוזיקה. אם אתם רעבים, תוכלו ליהנות במקום משלל מסעדות ובתי קפה, הפארק ממוקם בדרום הישן, באזור המוזיאונים וניתן להגיע אליו עם החשמלית, משלל אזורים בעיר.

הפארקים הפחות מוכרים
אחד מהפרקים הכי מרשימים ונקיים באמסטרדם, הוא פארק ביאטריקס  Beatrixpark, אשר קרוי של שמה של מלכת הולנד המכהנת. בפארק תוכלו ליהנות מאינספור פרחים צבעוניים שמעניקים לפארק, מראה מלבלב ופורח, בנוסף לאינספור מדשאות ושבילים מסודרים אשר מושלמים לג'וגינג, נסיעה על אופניים או טיול רגוע בפארק. במהלך הטיול, תוכלו ליהנות ממראה הבריכה עם מזרקה ומאינספור התעלות בהן תוכלו לשחות, ללא חשש משום שהמים נקיים ובטוחים. הפארק הוא פחות מוכר, לכן רוב ימות השבוע הוא יהיה ריק ורגוע, כך שתוכלו לערוך פיקניק בנעימים וליהנות מהשלווה. הפארק ממוקם בשכונת Zuider Amstel וניתן להגיע אליו בקלות על ידי קו חשמלית 5.

פארק סרפתי Sarphatipark , אשר ממוקם בשכונת De Pijp ואליו ניתן להגיע בקלות על ידי קו חשמלית 3. הוא פארק שקט נוסף, בו תוכלו ליהנות מאינספור מתקנים מהנים לילדים הכוללים מגרשי כדורסל, מתקני משחקים לילדים וטניס. בזמן שהילדים נהנים, תוכלו להשתזף בהנאה באחת מהמדשאות או לבלות במסעדות ובבתי הקפה באזור, המהווים מקום מושלם למפגש עסקי עם נוטריון או חברים קרובים. באמסטרדם תוכלו ליהנות מעוד שלל פארקים, אשר מספקים לכם חוויה ירוקה ומנוחה מהעיר הגדולה.

Comments are Closed