שופינג באמסטרדם

אמסטרדם, היא אחד ממוקדי התיירות הגדולים בעולם, היא אומנם ידועה בזכות התעלות, הפארקים, המוזיאונים, מסלולי האופניים, הקופישופס, רובע החלונות האדומים, הרובע היהודי ועוד שלל אתרי תרבות אחרים, אך אין ספק שחובבי השופינג ייהנו משלל אוצרותיה. לא רק תאילנד וניו יורק מהוות גן עדן לאוהבי הקניות, באמסטרדם תוכלו למצוא אינספור מרכזי קניות ענקיים, אותם ניתן למצוא בין רחובות העיר והשווקים. בהם תוכלו ליהנות מחנויות מותגים יקרות ודוכנים עם מציאות ממש משתלמות וזולות. אין ספק שאמסטרדם מספקת לנו חוויה בלתי נשכחת, מכל ההיבטים.

מרכזי קניות מפורסמים באמסטרדם
באמסטרדם תוכלו ליהנות משלל אתרי שופינג, במגוון מרכזי קניות ברחבי העיר. בין אתרי הקניות המומלצים תוכלו למצוא את רחוב פי.סי הופטסטראט, הכולל בתוכו אינספור מותגים יוקרתיים של שלל מעצבים מובילים מאמסטרדם והעולם כולו. מיקום הרחוב הוא בקרבת, רובע המוזיאונים, כך שתוכלו לנצל את הזמן גם בביקור בין שלל המוזיאונים המובילים בעיר או בין שלל בתי הקפה. רחוב נוסף אשר מומלץ בחום לחובבי הקניות, הוא הקלברסטראט.

אשר נחשב לאחד ממרכזי הקניות המבוקשים באמסטרדם בו תוכלו ליהנות מאינספור חנויות של מיטב המותגים, קופישופס, מרכזי רפואה משלימה, מסעדות ועוד שלל חנויות כיפיות אחרות. מה שמיוחד ברחוב הקלברסטראט, שהוא רחוב המיועד רק להולכי רגל, כך שאין כניסה למכוניות. אם אתם יותר טיפוסים של חנויות ענקיות סגורות וממוזגות, חנות כל-בו הביאנקורף, היא המקום עבורכם. את החנות תוכלו למצוא ליד אתר ההנצחה של הרוגי מלחמת העולם השנייה, באזור הדאם מול. בתוכה תוכלו ליהנות משופינג במרכז ענק, הכולל כמה מפלסים בו תוכלו למצוא כל דבר שרק תחשקו אם זה כלי בית, בגדים, נעליים, אביזרי אופנה, קוסמטיקה, רהיטים ועוד שלל בתי קפה וקונדיטוריה מעולה.

שווקים מפורסמים באמסטרדם
מלבד מרכזי קניות מלאים בחנויות עם מותגים יקרים, תוכלו למצוא באמסטרדם, גם שלל שווקים בהם המחירים נמוכים משמעותית. הוטרלופליין, הוא אחד מאותם שווקים, למעשה הוא נחשב לאחד השווקים הכי עתיקים באמסטרדם והוא פועל באזור משנת אלף שבע מאות שמונים ושלוש, כאשר בראשית דרכו הוא פעל ברובע היהודי. אבל הממשלה העבירה אותו לוטרלופליין וכיום ניתן למצוא אותו בין מוזיאון לתולדות יהדות אמסטרדם, לבין מוזיאון רמברנט.

בשוק, תוכלו ליהנות משלל מציאות ביניהם תמצאו משחקים, קוסמטיקה, מוזיקה, בגדים, מזכרות ועוד שלל מציאות אחרות, שיגרמו לכם לשכוח ממבחני סוף סמסטר, הסכם ממון ועוד שלל צרות אחרות. שוק מפורסם ומבוקש לא פחות, הוא האלברט קאופ, אשר נחשב לאחד מהשווקים הכי זולים באמסטרדם ומושך אליו מיליוני תיירים מכול העולם וחובבי שופינג. בו תוכלו למצוא יותר משלוש מאות דוכנים הכוללים ביניהם מוצרי גבינה הולנדיים, ירקות ופירות אורגניים, תבלינים מכול העולם, בגדים ואביזרי אופנה, בדים ועוד שלל דוכנים עם יצירות אומנות ומציאות אחרות.

Comments are Closed