עבודה באמסטרדם במכירות

הולנד ידועה כאחת מהמדינות האטרקטיביות באירופה ובעולם כולו. אווירת החופש והשקט המאפיינת אותה, כמו גם הנופים הפתוחים, תחנות הרוח, חיי הלילה והתרבות והזרימה השלווה המאפיינת אותה – כל אלו ועוד הופכים מדינה קסומה זו ליעד אטרקטיבי לתיירים מכל רחבי העולם.

לא פלא כי צעירים ישראלים לאחר צבא לוטשים עיניהם להולנד ותרים שם אחר עבודה רווחית. בירת הולנד, אמסטרדם, הינה היעד המועדף בתוך הולנד, והיופי בו ניחנה בנוסף לאפשרויות הבילוי האינסופיות בעיר תוססת זו אחראים לכך כי עבודה באמסטרדם תפסה בשנים האחרונות מקום של כבוד בקרב הישראלים.

במה ניתן לעבוד באמסטרדם?

האפשרויות של עבודה באמסטרדם הינן רבות. אבטחה, אופר, מכירת פרחים, הובלות ועוד מאפשרים לשלב פרנסה יחד עם מגורים בעיר שכולה הנאה. יחד עם זאת – ניתן אולי להתקיים מעבודות אלו, אך צעירים ללא נסיון המעוניינים גם לחסוך כסף עבור לימודים או משכנתא לכשישובו לארץ – לא ימצאו מענה הולם בעבודות אלו. לפיכך – רוב הצעירים מתעניינים בעבודה במכירות באמסטרדם. מכירות באמסטרדם (לרוב מדובר בדוכני מכירה, עגלות, במרכזי הקניות ההומים ביותר בעיר) מאפשרות להרוויח סכומים גבוהים ביורו בעבודה שאמנם אינה קלה, אך גם אינה קשה יותר מכל עבודה אחרת בארץ בשכר נמוך הרבה יותר. מכיוון שבהולנד רבים דוברים את השפה האנגלית, קל יהיה לכם להסתדר ולתקשר עם הקונים במידה ויש לכם ידע בסיסי בשפה זו. האמידות הגבוהה של רוב תושבי אמסטרדם תאפשר לכם לסגור עסקאות מכירה בקלות יחסית. חשוב לזכור – עבודה בהולנד מחייבת דרכון אירופאי, וכדאי לכם לדאוג מראש לעניין זה. (לרוב תוכלו להסתייע בתהליך בחברה המעסיקה)

עבודה באמסטרדם במכירות – כדאי שתדעו

כאמור, העבודה מתבצעת בעיקר במרכזי הקניות הגדולים, שם תוצבו עם עגלות מכירה העמוסות במוצרים שונים. בין המוצרים אותם מוכרים באמסטרדם: מוצרי טיפוח ואסתטיקה שונים המיועדים בעיקר לנשים. ביניהם: מחליקי ומישרי שיער למיניהם, קרמים מסוגים שונים וכן – מוצרי ים המלח המופקים בארץ והאהודים במיוחד על נשות הולנד המטופחות. לאוכלוסיית הגברים והילדים באמסטרדם (שזה למעשה כמעט אותו דבר…) – תוכלו להציע צעצועים וגאדג'טים שונים, מהסוג שאולוסיה זו מתקשה לסרב להם. כמו כן – פריטי אופנה ולבוש מדליקים תמיד נהנים מהצלחה וביקוש רב.

חשוב לזכור – ניתן אמנם להרוויח בגדול באמצעות עבודה באמסטרדם, אך לא מדובר בכסף קל. תיאלצו לעמוד על הרגליים שעות לא מועטות, לעסוק במלאכת השכנוע, לצבור נסיון ומיומנות גבוהה ולהיות בעלי אופי שאינו מוותר. מצד שני – מי שיהיה מוכן להשקיע ולהתמיד יוכל לסיים את החודש עם סכומים גבוהים במיוחד, והכוונה היא לסכומים שעשויים אף לעבור את ה-20 אלף ₪. את ההדרכה והליווי תקבלו מהחברה שתעסיק אתכם באמסטרדם שתספק לכם גם מגורים מפנקים והווי חברתי שיגרום לכם להרגיש בבית.

שיהיה לכם המון בהצלחה בעבודה באמסטרדם או בכל עבודה אחרת שתבחרו

Comments are Closed