אתרי תיירות לצעירים באמסטרדם, קיימים רבים כאלה…

לרוב, כל ערי הבירה של מדינות אירופה למיניהן הינן ערי בירה מיוחדות ויוצאות דופן באותה מידה.
נופש בברלין, בבודפשט, בפריז ובכל ערי אירופה יגרום לכם אמנם הנאה רבה. אמסטרדם, לעומתן, הינה גם בירה של מדינה אירופאית אבל בירה שונה, מיוחדת במינה ויוצאת דופן.

הייחוד הגדול ביותר של העיר אמסטרדם לעומת ערי בירה אחרות נובע מן הסיבות הבאות: הסיבה הראשונה נעוצה בעובדה שמדובר בעיר יפהפייה מבחינת המפרט התיירותי והמקומי שלה. הסיבה השנייה נעוצה בעובדה שעל אף שמדובר בעיר קטנת מימדים באופן יחסי, היא אחת מן הערים התיירותיות ביותר בעולם. היקף תיירות החוץ השנתית של אמסטרדם מוערכת במיליוני תיירים מדי שנה, חלקם הגדול צעירים, מה שהופך אותה לעיר תוססת ושוקקת חיים. את העובדה האחרונה ניתן לזקוף לעובדה שאמסטרדם מכילה בתוכה אינספור אתרי תיירות מיוחדים במינם. חלקם הגדול משתייך לקטגוריה של אתרי תיירות לצעירים באמסטרדם. במאמר זה נסקור את החשובים, המשמעותיים והתיירותיים ביותר מבין כולם.

אתרי תיירות לצעירים באמסטרדם – צריך רק להספיק את כולם!
לא בכדי אמסטרדם נחשבת לבחירה הראשונה של אינספור צעירים מכל מדינות העולם. מעמד מכובד זה ניתן לה כתוצאה מן העובדה שהיא מכילה אינספור אתרי תיירות לצעירים באמסטרדם. כל כולם אתרים מיוחדים, מרתקים, תוססים וצבעוניים. בואו נלמד אותם!

פארק השעשועים האפטלינג
פארק השעשועים האפטלינג הינו פארק שעשועים מיוחד, ייחודי ובעיקר מלא קסם וחדווה. בנוסף, המיקום של הפארק, ליד שטחים ירוקי עד עצומים, ממש 'מזמין' ביקור בו. בפועל, פארק שעשועים זה הינו פארק מתקדם, מלא חדוות הרפתקאות ודימיון. הפארק עצמו מכיל מתקני שעשועים כמו יער האגדות, רכבות הרים, עולמות דימיוניים ועוד. כתוצאה מביקוש עצום, כניסה לפארק חייבת בהזמנת כרטיסים מראש.

קופישופס למיניהם
כל אותם קופישופס מקומיים למיניהם באמסטרדם הינם אחת מן הסיבות הראשיות לנהירה ההמונית של מיליוני תיירים לאמסטרדם. איך לא, הרי אמסטרדם הינה עיר הבירה היחידה בעולם אשר מתירה עישון חוקי של סמים קלים. כפועל יוצא, אמסטרדם מכיל אינספור קופישופס מקומיים אשר מספקים חווית אוכל ועישון יוצאת דופן. חוויה זו כוללת בתוכה תפריטים קולינריים מגוונים ואיכותיים, וגם (ובעיקר) תפריט מרשים של מנות חשיש ומריחואנה.

רובע האורות האדומים
אין תייר אחד אשר מבקר באמסטרדם ולא מבקר לפחות פעם אחת ברובע האורות האדומים. רובע זה נחשב לאחד מן הרובעים המפורסמים ביותר בעולם כתוצאה מאינספור בתי הבושת והנשים אשר עובדות בהם. רובע זה ממוקם במרכז אמסטרדם, מה שהופך אותו לזמין ונגיש ביותר. בנוסף, חזות רובע האורות האדומים מעניינת ו'מושכת' גם היא, שכן האדריכלות שלה כוללת אלמנטים מובהקים של מעצבי פנים בסגנון גותי.

Comments are Closed