עבודה באירופה – שכר גבוה ביבשת מרתקת

תחום העבודות בחו"ל כבר קנה זה מכבר אחיזה בקרב חיילים משוחררים וסטודנטים בישראל. השינוי המהפכני שבין שגרת הצבא או הלימודים השוחקת לבין לראות עולם חדש, ביחד עם האפשרות להגיע לשכר גבוה בחו"ל, שכר הגבוה משמעותית מזה אותו ניתן להרוויח בישראל – מושך יותר ויותר צעירים ישראלים לארוז את המזוודות ולטוס לחפש את מזלם בעולם הגדול.
עבודה באירופה (בעיקר בכל הקשור לתחום המכירות) הפכה בשנים האחרונות לפופולארית במיוחד, וזאת בשל יתרונותיה הרבים על פני עבודות ביבשות אחרות.

יתרונות העבודה באירופה

1.    המטבע החזק. אתם תמיד מרוויחים במטבע המקומי וככל שזה יהיה חזק יותר כך תרוויחו יותר לאחר המרתו לשקל הישראלי. המעבר למטבע היורו כמעט בכל רחבי הגוש האירופי וחוזקו היחסי לעומת הדולר האמריקאי (וכמובן שגם לעומת השקל הישראלי) גרם לעליית השכר האפשרי במסגרת עבודות באירופה. גם אם נתייחס למדינה כמו אנגליה, שם עדיין לא נס ליחה של הלירה שטרלינג – הרי שזו אף חזקה יותר גם מהיורו.

2.    באירופה הכל קרוב. משמעותה של הקירבה הגיאוגרפית בין המדינות השונות באירופה הינה שהיא מאפשרת לכם לשלב בנקל עבודה באירופה יחד עם טיול בכל רחבי אירופה. אופי העבודה המתבצעת במשמרות יחד עם סופי השבוע הפנויים תאפשר לכם לשכור רכב או שלהשתמש ברכב שתספק לכם לעיתים החברה המעסיקה, ויאללה – לטייל ברחבי היבשת. בחרתם לעבוד בשוויץ? יש לכם יום פנוי? בנסיעה לא ארוכה תוכלו להגיע לאוסטריה או לצרפת ולחוות את אירופה במלוא הדרה. אתם כרגע נמצאים במהלכה של עבודה באמסטרדם או בהאג? מדוע שלא תחוו גם את בלגיה? בקיצור – באירופה הכל קרוב וצמוד. נצלו זאת לטובתכם.

3.    תחום המכירות והעגלות באירופה הוא יחסית חדש. אם ניקח לדוגמא את ארה"ב, קנדה או אוסטרליה – המכירות על עגלות במרכזי הקניות הגדולים כבר הגיעו לרוויה מסויימת. וכשישנה רוויה ישנה גם ירידה בהכנסות. באירופה, לעומת זאת, תחום זה הוא בתולי הרבה יותר ונהנה מוותק מועט יותר. לפיכך הוא מעורר עניין רב יותר ומביא להכנסות גבוהות יותר במסגרתה של עבודה באירופה.

4.    הקירבה לארץ. כן כן, קראתם נכון… למרות שבזמן שאתם בוחרים לעבוד בחו"ל רובכם רק רוצים לברוח ולהתנתק, לאחר מספר שבועות הגעגועים כבר מתחילים לכרסם… נסו להגיע לביקור קצר בארץ בתקופת החגים כאשר אתם באוסטרליה, לדוגמא. רק זמן הטיסות הארוך כל כך יבזבז לכם את כל החופשה ואולי תוכלו להגיד שלום להורים ומיד לחזור… אולם במהלך עבודה באירופה תוכלו להיות גמישים וקלים בכל הקשור לביקורים בארץ. זמני הטיסות הקצרים יאפשרו לכם להנות מפריבילגיה חשובה זו.

Comments are Closed