מזג אויר בהולנד

שאתם יוצאים לחופשה בחו"ל כדאי לבדוק את כל הפרטים, באתר הולנד ברשת תוכלו ליהנות ממידע רב על טיולים באחת המדינות היפות באירופה- הכל בקליק אחד.

הולנד אינה מדינה מאוד גדולה ומזג האוויר לא משתנה משמעותית מאזור לאזור לכן מספיק לבדוק את התחזית של עיר אחת כדי לדעת את הטמפרטורות המדינה.

חופשה בהולנד רצוי לתכנן בין חודש אפריל לחודש אוקטובר מפני שהחורף בהולנד קר וקשה לסייר בנוחות ברחבי המדינה.

חורף בהולנד- החורף בהולנד קר, אפור ורטוב, הטמפרטורות הממוצעות הם: 4-6 מעלות ביום, 1- מעלות בלילה. אם אתם אוהבים מזג אוויר קר אז נחמד לבקר בתקופה זאת מפני שאין הרבה תיירים והמחירים הרבה יותר זולים רק יש לדאוג להצטייד בביגוד מתאים וחם.

קיץ בהולנד- עונת התיירות בהולנד היא בעיקר בקיץ, כמו ברוב העולם עקב הזמינות והחופשים מהמסגרת היומית. הקיץ בהולנד יכול להיות די חם אבל לא תסבלו מהלחות שיש לנו בארץ. הטמפרטורות הממוצעות הם: 22-26 מעלות היום, 10-16 מעלות בלילה. חשוב לזכור שלמרות שחם היום עדיין נהיה קריר בלילה וכדאי להביא ז'קט קל איתכם.

אביב וסתיו בהולנד- עונות אלו נחשבות לתקופות הטובות ביותר לטייל בהולנד מפני שמזג האוויר מאוד נוח והמדינה לא עמוסה בתיירים. הטמפרטורות הממוצעות הם: 13-19 מעלות ביום, 3-7 מעלות בלילה. אם יש לכם אפשרות לצאת לטיול בתקופות אלו, אתם תרוויחו גם מהנופים המיוחדים של פריחת שדות הצבעונים המאוד פופולארית בהולנד.

חשוב לדעת – למרות שהטמפרטורות משתנות לאורך השנה, דבר אחד נשאר קבוע וזה הגשם. הולנד היא מדינה מאוד גשומה ובכל חודשי השנה תוכלו לחוות בגשמים פתאומיים לאורך כל היום.

מחפשים עוד המלצות וטיפים לקראת החופשה שלכם? באתר הולנד תיירות תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים לקראת הטיול שלכם, חופשה מהנה!

Comments are Closed