עבודה בהולנד

לפעמים אתם שוקלים את האפשרות להגיד שלום לבוס שלכם, לחפש את המזוודה הישנה ולהתחיל לארוז בגדים? בא לכם לקחת מונית לשדה התעופה ולצאת למדינה אירופאית ולנסות את מזלכם? היום זה קל מתמיד!

חושבים על עבודה בהולנד? מתעניינים לגבי חופשה מהנה באחת המדינות הקסומות באירופה? אצלנו באתר תוכלו ליהנות מכל המידע על הולנד והעיר המובילה בה- אמסטרדם, כל מה שרציתם לדעת נצא כאן.

אלפי ישראלים מחליטים לקחת מזוודה, קצת כסף ולטוס מעבר לים לחפש עבודה ויחד איתה גם בילויים. לחלקם זאת הצלחה אדירה וחלקם לפחות נהנים מהחוויה. זה נשמע מפתה, כולם מדברים אבל האם גם אתם יכולים לעשות כסף בחו"ל? זה תלוי בהמון דברים, לפני שאתם יוצאים לחפש עבודה בהולנד כדאי לדעת כמה דברים.

שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:
– האם אתם יכולים להסתדר עם המרחק והגעגועים?
– יש לכם מחויבות בארץ? עבודה, לימודים ודברים דומים?
– רוב העבודות באירופה הם במכירות האם יש לכם ניסיון?
– האם אתם חרוצים? מדובר על עבודה קשה מאוד.

יש עוד מספר דברים חשובים שכדאי לכם לדעת לפני שאתם עושים תוכניות:
יש לכם שתי אפשרויות למצוא עבודה באמסטרדם, הראשונה היא דרך חברות ישראליות {יש לא מעט כאלה} והשנייה היא להגיע לטיול במדינה ולנסות למצוא שם עבודה. האפשרות הטובה ביותר היא לנסות ולמצוא עבודה מהארץ.
בדקו היטב מה מצעים לכם, יש המון הצעות מפתות אבל לפעמים שמגיעים למדינה מגלים שהכל היה אוויר וצלצולים, לכן כל הבטחה, כל סיכום יש לעלות על הכתב.
בדקו האם אתם צריכים אשרה מיוחדת לעבוד במדינה? אשרת תייר לא מאפשרת לעבוד בהולנד.
בדקו את עניין השכר, את אפשרויות הלינה והכי חשוב: מה קורה אם אתם משנים את דעתכם ורוצים לעזוב.

כמו שאמרנו בהתחלה כמעט כל העבודות הן עבודות מכירה, בדרך כלל מדובר על עבודות מכירה בקניונים ומדובר על עבודה קשה מאוד הנמשכת שעות ארוכות, עד כאן החלק הקשה. מה שמצליח בעבודה יכול להשתכר בסכומים יפים מכיוון שתרבות הצריכה הולנד שונה ממה שאנחנו מכירים וכמובן שלהולנד יש עוד יתרון אחד ברור- מיליוני תיירים.

לא כולם מצליחים להסתדר עם עבודות מכירה ויש עוד עבודות אך קשה להשיג אותן, למשל אופר אצל משפחות יהודית או ישראליות החיות בהולנד, עבודות במקצועות חופשיים, בדרך כלל את ישראלים החיים במדינה ועוד.

אז בדקו היטב מה מציעים לכם, התייעצו עם אנשים שכבר התנסו בעבודה בחו"ל ובהולנד בפרט, ורק אחרי שתהיה בטוחים, תגידו שלום לבוס וקחו מונית לנתב"ג.

שיהיה לכם בהצלחה!

Comments are Closed