אינטרנט בטיסות לאמסטרדם

דירות להשכרה באמסטרדם

טיסה לאמסטרדם היא התחלה מצוינת לחופשה אידיאלית. משך טיסה לאמסטרדם הוא כחמש שעות, זמן שניתן לנצל במגוון שיטות ואפשרויות. אפשר לקרוא, אפשר לצפות בסרטים המוקרנים על המסך המרכזי של המטוס, אפשר לדבר עם השכן בכסא שליד ואפשר גם…. לגלוש באינטרנט! האפשרות לגלישה באינטרנט מתוך מטוסים היא אפשרות חדשה ומרתקת, המהווה שדרוג משמעותי לתכני הבידור שהוצעו עד כה, זאת במקביל לאפשרות החדשה לצפות בתכני  VOD המוגשים דרך לוח שידורים עשיר ובאיכות HD שאינה מתפשרת.

אינטרנט במטוסים – לגלות את אמריקה

כמו כל דבר בעולם הטכנולוגיה, החברות הראשונות שהכניסו אינטרנט למטוסים היו חברות אמריקאיות אי שם בשנת 2008. כיום, מרבית החברות בעולם מציעות שירותי Wi-Fi בטיסה, זאת לשביעות רצונם של הטסים בחברות אלה, הנדרשים לאינטרנט כחלק מהשירות בטיסה. אין ספק, כי כמו שהאינטרנט הוא חלק אינטגראלי משגרת היום יום של כולנו, כך קורה גם בטיסות, עת אנשים מתקשים להתנתק מהקישור הווירטואלי שלהם אל העולם. בזכות האינטרנט בטיסה יכולים הנוסעים להיות בקשר עם קרוביהם, להעביר את הזמן במשחק או בקריאה, לתכנן את הטיול ביעד אליו הם טסים או אפילו, רחמנא ליצלן, לעבוד.

 

הצד הטכני של אינטרנט בטיסות

המפרט הטכני המוצע במסגרת חיבור ה Wi-Fi בטיסות הוא מרשים למדי. נוסעים בטיסות לאמסטרדם יכולים להעלות ולהוריד קבצים גדולים יחסית ולעשות זאת בקצב העברת נתונים איכותי ויעיל. בנוסף, יכולים הנוסעים להתחבר בקלות אל רשתות VPN פרטיות (לדוגמא – רשתות המקושרות אל מקום עבודתם). אם פעם התבסס האינטרנט האלחוטי על תחנות ממסר ארציות (אנטנות המשדרות כלפי מעלה), הרי שבימים אלה מתקיים מעבר של הטכנולוגיה לכיוון חיבור Wi-Fi לווייני, מה שישדרג ללא ספק את איכות השירות ואת מהירות העברת הנתונים, כמו גם יאפשר להציע חיבור Wi-Fi רציף במהלך טיסות טרנס אטלנטיות בלי שהנוסעים יסבלו מניתוקים במהלך הטיסה.

 

אינטרנט בטיסה הוא צעד נוסף בדרך אל שדרוג חוויית הבידור בטיסה

כל נוסע יכול לשים לב כי תרבות הפנאי בטיסות השתנתה מהותית בשנים האחרונות, וכי אם פעם נאלצו הנוסעים להעביר את זמן הטיסות שלהם בשעמום ובחוסר מעש, הרי שכיום שפע הפעילויות בטיסה מאפשר להם בחירה מעניינת מבין מגוון פעילויות זמינות. הצעד הראשון והמשמעותי ביותר שנעשה בשנים האחרונות בתחום הבידור בטיסות הוא כמובן תוספת שירות VOD לטיסות באשר הן (שירות VOD המבוסס על תכנים של יס ), המאפשר לנוסעים לבחור את התוכניות האהובות עליהם מתוך לוח שידורים המשופע בתכנים איכותיים בשפע קטגוריות (ממש אותו לוח שידורים לו הם רגילים משידורי הלוויין של yesבבית). בזכות שירות VOD במטוסים הופכות הטיסות למעניינות ומרתקות, וכעת משנוסף שירות אינטרנט בטיסות לאמסטרדם הרי שמדובר בדרך מיטבית לניצול זמן הטיסה.

 

תכני VOD מוגשים באיכות HD– איכותי בדיוק כמו האינטרנט

יתרון משמעותי של לוח שידורים VOD בטיסות הוא העובדה כי אלה מוגשים לנוסע באמצעות טכנולוגיית HD, טכנולוגיה איכותית המאפשרת לנוסעים בטיסות לאמסטרדם חוויה אמיתית של איכות ויזואלית ואיכות שמע. בזכות לוח שידורים VOD הזמין לנוסעים בטכנולוגיית HD, יכולים אלה ליהנות מסרטים חדשים יותר ופחות, לצפות בשפע תוכניות טלוויזיה בנושאי אקטואליה, בידור, ספורט או ילדים, ולדעת כי לוח שידורים HD המוגש להם מכיל תכנים באיכות הגבוהה והטובה ביותר האפשרית. חשוב לדעת, כי לוח שידורים HD נתמך כמובן בזכות החומרה המתאימה המצויה במטוסים, התומכת לא רק באינטרנט איכותי המוגש לנוסעים במהלך הטיסה, כי אם גם בתכני VODהזמינים לנוסעים לצפייה מיידית.

Comments are Closed