שימוש בכרטיסי אשראי באמסטרדם

שימוש בכרטיסי אשראי באמסטרדם

אמסטרדם היא אחת הערים היפות והמעניינות יותר באירופה כולה. מצד אחד, מדובר בעיר המציעה חיי לילה סוערים ומאפשרת לבליינים בכל גיל למצוא שפע אטרקציות ופעילויות לאחר החשכה, ומנגד, התעלות הרוגעות המצויות בה והפארקים הירוקים מציעים אווירה שקטה ונעימה מאוד. אין ספק, כי ביקור באמסטרדם הוא ביקור חווייתי ומרתק, כך שאין פלא כי מדי שנה יוצאים ישראלים רבים למסע אליה. אם אתם נערכים לטיול לאמסטרדם, הרי שחשוב לדון גם בנושא אמצעי התשלום בהם תשתמשו בעת הביקור במדינה, ובמילים אחרות – זה הזמן לדבר על כרטיס אשראי בינלאומי שילווה אתכם לאורך כל הדרך.

מדוע נדרש לקחת כרטיס אשראי בינלאומי ?

חשבתם לקחת לטיול שלכם לאמסטרדם כסף מזומן או המחאות נוסעים ? אתם מה-זה-המאה הקודמת… כיום, עבר זמנם של אמצעי תשלום אלה מין העולם, וישנו יתרון משמעותי לתשלום באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי . גם אם אין לכם כרטיס אשראי בינלאומי כרגע, תוכלו לפנות אל חברת האשראי ולבקש להנפיק לכם כרטיס מתאים לקראת הנסיעה, גם אם תחליטו לבטל אותו לאחריה.

לשם כך, תוכלו לפנות אל כל אחת מחברות האשראי הפעילות בארץ, ולבחור מביניהן את הכרטיס המתאים ביותר לדרישותיכם. כך לדוגמא, חשוב שתבדקו את נושא העמלות שיגבו מכם בעת שתשלמו באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי, כדאי לבדוק את מועד החיוב של הכרטיס (האם בעת שאתם מבצעים את הקניה או במועד החיוב הקבוע בתחילת החודש שלאחריו ?), וכדאי גם לבדוק את אופן צבירת הנקודות והכוכבים האפשרי בעת הפעלת כרטיס אשראי בינלאומי בחו"ל (במרבית המקרים תוכלו לקבל כפל נקודות או כוכבים על רכישות שאתם מבצעים מעבר לים).

לוקחים כרטיס אשראי בינלאומי לאמסטרדם ? שימו לב לנקודות הבאות

הנקודה החשובה ביותר שיש לשים אליה לב בעת לקיחת כרטיס אשראי בינלאומי לאמסטרדם הוא כי בניגוד למדינות אירופה האחרות, לא בכל מקום ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי, וההולנדים דווקא מעדיפים תשלום במזומן. עם זאת, אין בעיה כלל – תוכלו לקחת איתכם שטרות מהארץ (רצוי שלא בסכום גבוה במיוחד, הולנדים אינם אוהבים שטרות שסכומם מעל 50 יורו) או להוציא כסף באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי במגוון מכשירי ה ATM המצוי בכל פינה.

עם זאת, תשלום באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי הוא אפשרי במרבית נקודות התרבות המרכזיות של העיר ובהחלט מועדף. כך לדוגמא תוכלו לשלם באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי במלונות, בכניסה למוזיאונים הפזורים בעיר, במסעדות ובפאבים וכמובן ליהנות מאוד מהיתרונות, שאותו כרטיס אשראי בינלאומי מקנה לכם בעצם השימוש (צבירת נקודות גבוהה יותר בכרטיס, האפשרות להימנע מלסחוב כסף מזומן רב או המחאות נוסעים וכמובן, האפשרות להשתמש באותו כרטיס אשראי בינלאומי, על מנת ליצור קשר עם הבית בישראל במחירים זולים במיוחד).

יש לכם כרטיס אשראי בינלאומי ? אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לפני הנסיעה לאמסטרדם !

אחד היתרונות המשמעותיים שיש להחזקת כרטיס אשראי בינלאומי בעת נסיעה להולנד הוא הזכות לעשות ביטוח נסיעות בינלאומי באמצעותו. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת האשראי אליה שייך כרטיס אשראי בינלאומי שברשותכם, וליידע אותם על הנסיעה – באילו תאריכים אתם נוסעים, מיהם האנשים הנוסעים ומהם גלאיהם, כמו גם תוספות והרחבות, שאולי אתם נדרשים להם במסגרת הביטוח. דרך כרטיס אשראי בינלאומי תוכלו לקבל ביטוח רפואי מלא לכל הנוסעים וביטוח רכוש, המבטיח כי גם אם הציוד שלכם יאבד או יינזק במהלך הטיול – בזכות כרטיס אשראי בינלאומי תוכלו לקבל עליו פיצוי מלא.

Comments are Closed